Kaip išrinkti sužadėtuvių žiedą?


2017-02-10

Kaip išrinkti sužadėtuvių žiedą?

Šiuolaikinis vyras sužadėtuvių žiedu ne tik nori įrodyti, kad jo ketinimai rimti, bet ir išreikšti savo jausmus, svajones ar net finansinę padėtį. Sužadėtuvių žiedas vadinamas tikrosios meilės simboliu. Tai nauja pradžia ir ateitis, kuri kupina vilčių ir svajų. Tačiau renkant mylimajai žiedą, svarbu nepamiršti kelių esminių dalykų.

Dydis

Jei įmanoma, trumpam nugvelbkite bet kokį merginos žiedą ir skuoskite į artimiausią juvelyrikos saloną – ten gal ir nerasite norimo žiedo, bet specialistai pasakys, kokio dydžio žiedus mūvi mergina.

Žiedo akutė – amžino gyvenimo simbolis

Sužadėtuvių žiedų dabar yra pačių įvairiausių, kaip ir akmenukų, puošiančių juos, – cirkonis, rubinas, granatas, smaragdas, perlas ar kas tik norite, bet visi žino, kad sužadėtuvės pažymimos deimantu.

Taip, taip – jis pats prabangiausias, bet ne todėl vertėtų rintis būtent šį akmenį. Visi prieš tai išvardinti akmenys yra ne mažiau puikūs nei deimantas, bet turi vieną trūkumą – jie yra trapūs. Nepamirškite – sužadėtuvių žiedas bus kasdienis aksesuaras, todėl jis turi būti patvarus.

Net ir pats mažiausias deimantas, apie kurio tvirtumą nereikia nė kalbėti, yra tinkamiausias akmuo šiam reikalui. O priklausomai nuo deimanto švarumo, spalvos ir dydžio, svyruoja ir kaina. Net ir su deimantu galite rasti žiedą, kainuojantį kelis šimtus litų.

Nepamirškite spalvos

Daugelis vyrų rinkdami žiedą, būna neapsisprendę dėl labai svarbaus niuanso – metalo ir jo spalvos. Todėl prieš leidžiantis į žiedų paieškas, atkreipkite dėmesį, kokios spalvos ir metalo papuošalus nešioja jūsų mylimoji, ir derinkite prie jų. Nepamirškite, kad jai reikės juos nešioti kartu. Šiais laikais populiariausi tarp sužadėtuvių žiedų – balto aukso. Nesižavėkite platina ir jos tvirtumu – taip, ji kietesnė, bet tuo pačiu ir labiau braižosi.

Kaina

Pinigų suma, kurią planuojate išleisti sužadėtuvių žiedui – svarbiausias aspektas. Nesijaudinkite, jei jūsų biudžetas mažesnis. Jūs tikrai galite nupirkti jums įkandamą sužadėtuvių žiedą. Yra daug puikių pasirinkimų: nuo žiedo su vienu brangakmeniu iki sužadėtuvių žiedo su daug smulkių deimantukų ar cirkoniukų. Tačiau vieningos nuomonės dėl sužadėtuvių žiedo kainos nėra. Čia jau nuomonių tiek, kiek pasaulyje porų.